• picture

  UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

  V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

  Prohlédnout

JSME AGENTUR PAZDERA

Jsme zavedená firma, která na švýcarském trhu působí už déle než 40 let. Vyznačujeme se naší odhodlaností nevzdávat se tváří v tvář náročným situacím a hledat pro naše klienty ta nejlepší řešení.

Právě naše firma před zhruba 25 lety našla díru na trhu a zavedla se coby etablovaný partner například v legálních převodech penzijních pojištění do kapitálových pojištění.

V našem oboru je obrovský rozdíl mezi teorií a praxí. Tam, kde slyšíme slovíčko „nejde“, začíná naše práce. Pouštíme se do ní vždy s vervou a po hlavě.

Celé roky se řídíme heslem: „Všem, kteří říkají, že to nejde, my říkáme: Prosím, nezdržujte nás, my na tom právě pracujeme.“

Říct, že něco nejde, je totiž mnohem pohodlnější než zkusit najít řešení. Každý objev v historii lidstva začínal tvrzením mnohých, že to není možné. My se pouze přidáváme k řadě nadšenců, kteří jsou odhodlaní dokázat, že když se chce, všechno jde.

Naše služby

Díky dlouholetým zkušenostem ve správě majetku a firem, dále podnikovém poradenství, víme jak uplatnit naše odborné znalosti, aby naši klienti byli co nejméně konfrontováni starostmi v dané problematice.

Poradíme Vám zcela neutrálně, kompetentně a osobně.

Pokud se chcete o nás a našich službách dozvědět více, informujte se nezávazně na společné osobní schůzce.

Váš a náš cíl je stejný. Těšíme se na Vaše dotazy.

První 45minutová konzultace/smluvený termín je pro Vás bezplatný.

Načerpejte inspiraci a užitečné tipy v našem blogu

picture

Práva zaměstnanců v případě vyhlášeni konkursu firmy

7.6.2023

Zaměstnanec je z hlediska švýcarského pracovního práva slabší stranou, proto se těší vyšší právní ochraně než zaměstnavatel, podnikatel nebo osoba samostatně výdělečně činná. 

Zjistit více

picture

Žádost o zvýšení starobního důchodu za vychované dítě

7.6.2023

Žádost o zvýšení starobního důchodu za vychované dítě je žádost, kterou může podat osoba, která má nárok na starobní důchod a vychovávala alespoň jedno dítě. Podání žádosti o zvýšení starobního důchodu za vychované dítě vám může pomoci k vyšším dávkám starobního důchodu.

Zjistit více

0

rok založení

0

profesionalů

0

pobočky ve Švýcarsku

Co je u nás nového

7 července 2022

BVG Auszahlung pro ty, kteří natrvalo odcházejí ze Švýcarska

Vážení přátelé, rád bych tímto reagoval na Vaše četné dotazy ve věci výplaty BVG v případě trvalého odchodu ze Švýcarska. Žádali jste nás, abychom uveřejnili v této problematice více informací.

Zjistit více

7 března 2022

Nová spolupráce se specialistkou v oblasti globální mobility

Zjistit více

Vaše jistota

Švýcarské firmy, působící v oblasti finančního a právního sektoru, při dosažení určité velikosti, spadají pod kontrolu státních organizací :

SRO–VQF :

Již od 20.09.2000 spadá naše firma pod povinnou kontrolu kvality činnosti v oblasti finančního sektoru prostřednictvím státní organizace SRO-VQF.

Dalsi nfo : www.vgf.ch

FINMA :

Od 01.01.2006 podléháme coby neutrální pojišťovací Broockerfirma další kontrole ze strany státu. Tímto jsme vázáni ze zákona poskytovat úplné informace (Informationspflicht podel Art. 45VAG).

ZÁKON O POJIŠŤOVNICTVĺ – DOHLED STÁTU:

Naše firma spadá pod registraci Bundesaufsicht, což  jako pojišťovací Broockerfirma je ve Švýcarsku zákonná povinnost.

Bližší informace : www.vermittleraufsicht.ch

 
 • Allianz Suisse Versicherungs-Gesellschaft AG
 • KGS legal s.r.o.
 • Pavel Nejezchleb
 • partner
 • Velvyslanectví České republiky v Bernu
 • Gradior Tech a.s.
 • RAZKA reality s.r.o.
 • Sage GmbH
 • Generali Česká pojišťovna a. s.
 • AutodopravaBrno.eu
 • EPPINGER & KOLÁROVÁ LEGAL s.r.o.
 • IMPnet s.r.o.

  Máte jakýkoliv dotaz?

  Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

  AgenturPazdera.cz

  Kreuzplatz 20
  CH - 8008 Zürich

  Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00