+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Služby

Díky dlouholetým zkušenostem ve správě majetku a firem, dále podnikovém poradenství,  víme jak uplatnit naše odborné znalosti, aby naši klienti byli co nejméně konfrontováni starostmi v dané problematice.
 
Poradíme Vám zcela neutrálně, kompetentně a osobně.
 
Pokud se chcete o nás a našich službách dozvědět více, informujte se nezávazně na společné osobní schůzce.
Váš a náš cíl je stejný. Těšíme se na Vaše dotazy.
 
První 45minutová konzultace/smluvený termín je pro Vás bezplatný.

News

BVG Auszahlung pro ty, kteří natrvalo odcházejí ze Švýcarska

07.07.2022

Vážení přátelé, rád bych tímto reagoval na Vaše četné dotazy ve věci výplaty BVG v případě trvalého odchodu ze Švýcarska. Žádali jste nás, abychom uveřejnili v této problematice více informací.

Nová spolupráce se specialistkou v oblasti globální mobility

07.03.2022

Kontrola údajů pro důchod ve Švýcarsku

13.09.2018

Dědictví ve Švýcarsku řešte rychle

12.07.2018

BVG - penzijní připojištění - vyplacení

12.07.2018

Náš spokojený partner

23.11.2017

Tým

Hubert Peter Pazdera

"Na každý problém existuje řešení a pokud ne, tak by to nebyl problém."

Hubert Peter Pazdera

CEO (Chief Executive Officer) +41 44 933 07 33
Pavel Smíšek
Pavel Smíšek
Director - eastern Europe
Milena Traversa
Milena Traversa
Kontrolling
Alexandra Pfister
Alexandra Pfister
Účetnictví a lidské zdroje
Lussie Ebener
Lussie Ebener
Překladatel FR, EN, ES; Koordinátor pro kanton Valais
Katerina Fagetti
Katerina Fagetti
External Global Mobility Business Partner
Zbysek Herrmann
Zbysek Herrmann
Area Manager pro střední a východní Evropu
Pavel Nejezchleb
Pavel Nejezchleb
Soudní znalec
Vendula Cervenkova
Vendula Cervenkova
Pravni referent
Milada Schaffner
Milada Schaffner
Executive Secretary
Andrea Teggi
Andrea Teggi
Treuhand Expert Partner

Reference

 • Otomar a Renata Černý

  Před několika lety jsme s manželkou obdrželi oznámení o dědictví z Německa. I přes mnohé známé v oboru právních služeb nebyl a nechtěl nikdo v Čechách řešit složitosti německého práva. Nechtěli jsme se vzdát a tak jsme našli zahraniční firmu AGENTUR PAZDERA. S počátečními obavami z neznalosti nového prostředí jsme s manželkou tuto firmu kontaktovali a navázali právní spolupráci. Spolupráce nabyla dimenzí skvělého právního koncertu a závěrem byl výtečný výsledek, vše vyřešeno k naší nejlepší spokojenosti. Ještě jednou Vám pane Pazdero děkujeme za Vaši skvělou profesionální práci a přístup celé Vaší firmy. www.divokakosmetika.cz

 • Jakub Provazník

  Vážený pane Pazdero, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za Vaši ochotu a Vaše zkušenosti! Hodně jste nám pomohl. Pokud budeme my nebo někdo jiný potřebovat právní a účetní služby ve Švýcarsku, moc rád Vás doporučím.

 • Peter Lanz

  Při řešení záležitostí týkajících se poslední vůle bychom byli bez AGENTUR PAZDERA ztraceni, proto jsme jim velice vděčni za jejich ochotnou pomoc.

 • Martin Krafl

  Vím, že na Treuhandbüro pana Pazdery a jeho tým je spolehnutí! 365 dnů v roce v kteroukoli hodinu. (www.blog.aktualne.cz/blogy/martin-krafl.php)

 • Daniel Rešl

  Se spoluprácí s AGENTUR PAZDERA jsem byl vždy spokojen a v budoucnu se na ni budu i nadále obracet. Rád bych poděkoval za čas, který mi pan Pazdera i jeho tým na našich obchodních schůzkách věnoval.

 • Vojtěch Pudil

  Moc si vážím spolupráce s Vaší firmou a panem Pazderou. S takovým člověkem je radost spolupracovat.

 • Eva Kohout

  Vaše účetnické služby mohu jen doporučit, po dobu naší spolupráce jsem byla vždy naprosto spokojena.

 • Dagmar Potočková

  Děkuji za vyřešení mého pracovně právního problému, kterého jste se s ochotou ujali, podpořili mne a vše dovedli ke zdárnému konci.

 • Jakub Provazník

  Rád bych poděkoval za velkou ochotu a iniciativu panu Pazderovi a jeho firmě v rámci hledání mého uplatnění na pracovním trhu. Jejich účetnické a právní služby mohu jen doporučit.

 • Jiřina Malá

  Díky pomoci pana Pazdery máme zajištěný termín na úřadě a perfektně zpracované smlouvy. Děkuji mu z celého srdce, jsme jeho velké dlužnice. Musím konstatovat, že nás potkalo velké štěstí, že jsme ho v Zurichu našly. Je to úžasný člověk s velkým charakterem. Velmi si vážíme jeho pomoci. Děkujeme.

 • Vojtěch Pudil

  Vážený pane Pazdero, moc si vážím Vaší práce, vložené energie, jednání a osobního přístupu. S takovým člověkem je radost se potkat a vědět, že existují lidé jako vy. Hezký den!

 • Jirina Dragoun

  Je dobré mít člověka na stejné vlnové délce, na ktereho je spoleh!

 • Václav Loukota

  Děkuji za veškeré služby a ochotu vyřešit mé právní problémy a doufám i v naši budoucí spolupráci.

 • Gustav Frištenský

  Velké díky za rychlé a efektivní řešení právních záležitostí a za odborné vysvětlení, kterého se mi od AGENTUR PAZDERA dostalo.

 • Jiri Rutar

  Děkuji Vám za Vaše profesionální řešení mé komplikované situace ve Švýcarsku, kdy jsem musel jednoznačně uznat, že jste těch výsledků pro mne dosáhli nejenom díky profesnímu přístupu , ale také dlouholetými zkušenostmi jak z oboru, tak ze života ve Švýcarsku. Nehledě na to, že jsem nebyl pro Vás žádný zajímavý klient, díky mé finanční situaci a přesto Váš přístup ke mne, jako k člověku, se nedá slovy popsat! Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a budu na vše jen s úctou a pokorou vzpomínat!

 • Renata Černá

  Dobrý den, pane Pazdero, ani nevíte, jak se mi ulevilo, že Vás mám za přítele. Ztrátu Vaší ctěné osoby bych – dovolím si říci – neunesl. Berte to, jak chcete, ale jste pro mě velký vzor. Celoživotní vzor. Velmi, velmi si Vás, pane Pazdero, vážím!

 • Lada Nejcevová

  Pokud někdo potřebujete právni rady, ráda bych Vám z osobní zkušenosti doporučila česko-švýcarskou kancelář AGENTUR PAZDERA. Ani v Česku jsem se nesetkala s takto úžasnými lidmi, proto cítím potřebu doporučit krajanům dál. Mne osobně pomohli ze svízelné situace, a to nejen právně, ale hlavně neuvěřitelně lidsky. Proto, kdybyste byl někdo v úzkých, určitě je kontaktujte.

 • Eva Kohout

  Vážený pane Pazdero, mnohokrát děkuji za Vaši velkorysou vstřícnost a doufám, že Vám to budu smět do budoucna vynahradit.

 • Kristyna Pechova

  Na agenturu Pazdera jsem se obrátila v rámci poradenství ohledně situace s přesahem CH-CZ hranic. Pan Pazdera a jeho kolegové mne velmi ochotně vyslechli, rychle zhodnotili situaci z právního hlediska, a vysvětlili, jaké jsou různé varianty postupu k případu,a to i z hlediska efektivity investice časové, finanční a očekávaných výsledků. Pokud hledáte profesionály s lidským přístupem, pak neváhejte agenturu kontaktovat. Velmi také oceňuji možnost komunikace v mateřském jazyce, což ulehčilo vysvětlování detailů.

 • Milan Haník

  Protože mé požadavky týkající se spolupráce s AGENTUR PAZDERA byly vždy k mojí absolutní spokojenosti vyplněny, rád bych jim popřál do budoucna hodně sil a velmi si cením činnosti, kterou vykonávají pro naše krajany zde ve Švýcarsku.

Více

Vaše jistota

Švýcarské firmy, působící v oblasti finančního a právního sektoru, při dosažení určité velikosti, spadají pod kontrolu státních organizací :

SRO–VQF :

Již od 20.09.2000 spadá naše firma pod povinnou kontrolu kvality činnosti v oblasti finančního sektoru prostřednictvím státní organizace SRO-VQF.

Dalsi nfo : www.vgf.ch

FINMA :

Od 01.01.2006 podléháme coby neutrální pojišťovací Broockerfirma další kontrole ze strany státu. Tímto jsme vázáni ze zákona poskytovat úplné informace (Informationspflicht podel Art. 45VAG).

ZÁKON O POJIŠŤOVNICTVĺ – DOHLED STÁTU:

Naše firma spadá pod registraci Bundesaufsicht, což  jako pojišťovací Broockerfirma je ve Švýcarsku zákonná povinnost.

Bližší informace : www.vermittleraufsicht.ch

 

Historie

2015

2015: AGENTUR PAZDERA otevřela další pobočku v kantonu Curych - Oberland na Bahnhofstrasse 198 ve Wetzikonu.

2003

2003: AGENTUR PAZDERA uzavřela mnoho světových zakázek.

2005

Poradenská a advokátní kancelář Velvyslanectví České republiky v Bernu od r. 2005 - dosud Link: http://www.mzv.cz/bern/cz/viza_a_konzularni_informace/preklady_overovani_a_pravni_pomoc/neoficialni_seznam_advokatnich_a.html

2000

Generální zástupci několika západních firem pro země bývaleho východniho bloku.

1998

1998: Oblast činnosti AGENTUR PAZDERA byla rozšířena o specializaci dědického práva a daňové poradenství

1997

1997: AGENTUR PAZDERA díky znalostem a vědomostem našich nových zaměstnanců byly rozšířeny veškeré služby firmy. Tímto mohla být také zahájena činnost právního poradenství.

1987

Rozšířena činnost firmy a příbytek zaměstnance.

1983

1983: Hubert Peter Pazdera založil v centru Curychu firmu AGENTUR PAZDERA . V této době se tým skládal jen z pana Huberta Petra Pazdery a jeho asistenky.

naši partneři