Administrativa ve Švýcarsku

Hledáte spolehlivý tým specialistů ve Švýcarsku, který vám pomůže usnadnit vaše podnikání? Naše firma se specializuje na poskytování komplexních administrativních služeb pro firmy a jednotlivce v Švýcarsku.

Naše nabídka zahrnuje

  1. Registrace a zakládání společností: Pomůžeme vám založit novou firmu ve Švýcarsku v souladu s místními předpisy a poskytneme kompletní administrativní podporu.

  2. Správa právní dokumentace: Udržujeme v pořádku veškerou důležitou právní dokumentaci a pomáháme vám dodržovat místní předpisy.

  3. Finanční správa: Zajišťujeme správu účetnictví ve Švýcarsku, fakturaci a další finanční služby pro zajištění finančního zdraví vašeho podnikání.

  4. Daňové poradenství: Pomůžeme vám maximalizovat výhody daňového systému ve Švýcarsku a plně využít dostupných daňových úlev.

S naším týmem administrativních expertů vám pomůžeme ušetřit čas, snížit administrativní zátěž a zajistit, že vaše podnikání v Švýcarsku bude úspěšné a bezproblémové. Odpovídáme na individuální potřeby každého klienta a poskytujeme kvalitní služby za konkurenceschopné ceny.

Neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více o tom, jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich cílů ve Švýcarsku. Rádi Vám pomůžeme.

picture

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

AgenturPazdera.cz

Kreuzplatz 20
CH - 8008 Zürich

Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00