Pojištění odpovědnosti podnikatelů a firem ve Švýcarsku

12.9.2022 Hubert Peter Pazdera

Firmám, resp. lidem zodpovědným za vedení firmy často chybí čas i potřebné znalosti a zkušenosti k tomu, aby zvolili nejvýhodnější pojišťovací produkt, který ale zároveň pokryje veškeré potřeby dané firmy.

Z těchto důvodů se často obrací firmy na své nejbližší pojišťovací poradce. Obvykle mívají pojišťovací poradci široké spektrum pojišťovacích produktů – od zdravotních a úrazových pojištění přes povinné ručení aut až po pojištění domácností.

Důkladná analýza podnikatelské činnosti

Avšak pokud se jedná o pojištění zodpovědnosti osob samostatně výdělečně činných, podnikatelů a firem, je nutná důkladnější analýza podnikatelské činnosti, aby byly celkově pokryty všechny oblasti podnikatelských aktivit.

Nejobsáhlejší přehled firemních procesů mívají tudíž společnosti, které spolupracují s firmami na všech úrovních firemních odvětví – od poradenství v oblasti zakládání a řízení firem, přes externí služby v oboru účetnictví a personalistiky, až po právní konzultace.

Máte další dotazy ohledně pojištění či firemního poradenství? Obraťte se na nás.

Tradičně, již po více jak 40 let činnosti, zůstává platné, že všichni česky nebo slovensky mluvící lidé z celého světa, mají prvních 45 minut poradenství zdarma. Rádi se budeme Vaším případem zabývat.

Volejte na tel.: 044 933 07 33.

picture
picture

Rádi se budeme Vaším případem zabývat.

Volejte na tel.: 044 933 07 33

AGENTUR PAZDERA, Treuhandbüro

Kreuzplatz 20, 8008 Zürich