Právní služby a administrativa pro fyzické osoby

Nevíte si rady s tím, jakým způsobem se ve Švýcarsku vyřizuje povolení k pobytu, nebo za jakých podmínek jej získáte? My vám tyto informace poskytneme – díky bohatým zkušenostem z oblasti pracovního práva. Potřebujete pomoct s papírováním ohledně výměny řidičského průkazu po příchodu do Švýcarska? Neznáte postup při hledání bydlení? Využijte naše zkušenosti z oblasti nájemního, cizineckého i smluvního práva. Řešíte pozůstalost nebo správu nemovitosti ve Švýcarsku? Rádi vám se vším pomůžeme.

Již od roku 1983 se staráme o veškerou administrativu a komunikaci se švýcarskými úřady za vás. Potřebujete poradit ohledně sňatku či rozvodu ve Švýcarsku? Rádi byste sepsali předmanželskou smlouvu? Nabízíme vám naše zkušenosti z oblasti rodinného práva. Nadobro opouštíte Švýcarsko a nevíte, které smlouvy, pojistky a další úřední papíry je nutné vypovědět, abyste odešli s čistým štítem? Obraťte se na nás a nechte si poradit od odborníků, kteří vědí, co je třeba.

Co pro vás zařídíme?

  • Pomoc s administrativou týkající se příchodu i odchodu ze Švýcarska
  • Další administrativní pomoc během pobytu ve Švýcarsku

 

 

Zajistíme vám právní poradenství pro firmy, privátní osoby

Nabízíme komplexní poradenství při zřizování, koupi, prodej či správu firmy ve Švýcarsku. Ať už s podnikáním začínáte, nebo chcete ve svém zaběhnutém podniku zefektivnit postupy, jsme tu pro vás. Pomůžeme vám s veškerou právní administrativou, postaráme se o váš firemní i privátní majetek a nabídneme vám i odhady, soudní a účetní znalectví pro firmy.

picture

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

AgenturPazdera.cz

Kreuzplatz 20
CH - 8008 Zürich

Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00