+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Založení a správa start-upů

Švýcarsko je považováno za jednu z nejlepších zemí pro zakládání a správu start-upů v Evropě. Má stabilní ekonomiku, příznivé podnikatelské prostředí a vysokou úroveň inovací.

Pro založení start-upu ve Švýcarsku je třeba zvolit správný obchodní model a zaregistrovat společnost. Proces zaregistrování společnosti může být složitý a může vyžadovat pomoc právníka nebo daňového poradce. V tom jsme vám připraveni pomoci.

Švýcarsko má také řadu vládních a nevládních podpůrných programů pro start-upy, které mohou pomoci s financováním a rozvojem podnikání. Mezi tyto programy patří například švýcarský fond pro podporu inovací a technologií nebo švýcarský fond pro podporu podnikání. Pomůžeme vám se získáním vhodné podpory pro vaše specifické podnikání.

V neposlední řadě je důležité mít na paměti, že Švýcarsko má přísné právní a daňové předpisy. I v tomto ohledu se na nás můžete obrátit. Máme více než 40leté zkušenosti s podnikatelským poradenstvím a podporou podnikatelů i soukromých osob.