+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Administrativa při příchodu/odchodu do i ze Švýcarska

Nevíte si rady s tím, jakým způsobem se ve Švýcarsku vyřizuje povolení k pobytu, nebo za jakých podmínek jej získáte? My vám tyto informace poskytneme – díky bohatým zkušenostem z oblasti pracovního práva. Potřebujete pomoct s papírováním ohledně výměny řidičského průkazu po příchodu do Švýcarska? Neznáte postup při hledání bydlení? Využijte naše zkušenosti z oblasti nájemního, cizineckého i smluvního práva. Řešíte pozůstalost nebo správu nemovitosti ve Švýcarsku? Rádi vám se vším pomůžeme.

Již od roku 1983 se staráme o  veškerou administrativu a komunikaci se švýcarskými úřady za vás. Potřebujete poradit ohledně sňatku či rozvodu ve Švýcarsku? Rádi byste sepsali předmanželskou smlouvu? Nabízíme vám naše zkušenosti z oblasti rodinného práva. Nadobro opouštíte Švýcarsko a nevíte, které smlouvy, pojistky a další úřední papíry je nutné vypovědět, abyste odešli s čistým štítem? Obraťte se na nás a nechte si poradit od odborníků, kteří vědí, co je třeba.

Co pro Vás zařídíme?