+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Reference

Martin Krafl

Vím, že na Treuhandbüro pana Pazdery a jeho tým je spolehnutí! 365 dnů v roce v kteroukoli hodinu. (www.blog.aktualne.cz/blogy/martin-krafl.php)

Kristyna Pechova

Na agenturu Pazdera jsem se obrátila v rámci poradenství ohledně situace s přesahem CH-CZ hranic. Pan Pazdera a jeho kolegové mne velmi ochotně vyslechli, rychle zhodnotili situaci z právního hlediska, a vysvětlili, jaké jsou různé varianty postupu k případu,a to i z hlediska efektivity investice časové, finanční a očekávaných výsledků. Pokud hledáte profesionály s lidským přístupem, pak neváhejte agenturu kontaktovat. Velmi také oceňuji možnost komunikace v mateřském jazyce, což ulehčilo vysvětlování detailů.

Jiri Rutar

Děkuji Vám za Vaše profesionální řešení mé komplikované situace ve Švýcarsku, kdy jsem musel jednoznačně uznat, že jste těch výsledků pro mne dosáhli nejenom díky profesnímu přístupu , ale také dlouholetými zkušenostmi jak z oboru, tak ze života ve Švýcarsku. Nehledě na to, že jsem nebyl pro Vás žádný zajímavý klient, díky mé finanční situaci a přesto Váš přístup ke mne, jako k člověku, se nedá slovy popsat! Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a budu na vše jen s úctou a pokorou vzpomínat!

Vojtěch Pudil

Moc si vážím spolupráce s Vaší firmou a panem Pazderou. S takovým člověkem je radost spolupracovat.

Daniel Rešl

Se spoluprácí s AGENTUR PAZDERA jsem byl vždy spokojen a v budoucnu se na ni budu i nadále obracet. Rád bych poděkoval za čas, který mi pan Pazdera i jeho tým na našich obchodních schůzkách věnoval.

Milan Haník

Protože mé požadavky týkající se spolupráce s AGENTUR PAZDERA byly vždy k mojí absolutní spokojenosti vyplněny, rád bych jim popřál do budoucna hodně sil a velmi si cením činnosti, kterou vykonávají pro naše krajany zde ve Švýcarsku.

Jakub Provazník

Rád bych poděkoval za velkou ochotu a iniciativu panu Pazderovi a jeho firmě v rámci hledání mého uplatnění na pracovním trhu. Jejich účetnické a právní služby mohu jen doporučit.

Václav Loukota

Děkuji za veškeré služby a ochotu vyřešit mé právní problémy a doufám i v naši budoucí spolupráci.

Gustav Frištenský

Velké díky za rychlé a efektivní řešení právních záležitostí a za odborné vysvětlení, kterého se mi od AGENTUR PAZDERA dostalo.

Peter Lanz

Při řešení záležitostí týkajících se poslední vůle bychom byli bez AGENTUR PAZDERA ztraceni, proto jsme jim velice vděčni za jejich ochotnou pomoc.

Eva Kohout

Vaše účetnické služby mohu jen doporučit, po dobu naší spolupráce jsem byla vždy naprosto spokojena.

Dagmar Potočková

Děkuji za vyřešení mého pracovně právního problému, kterého jste se s ochotou ujali, podpořili mne a vše dovedli ke zdárnému konci.

Otomar a Renata Černý

Před několika lety jsme s manželkou obdrželi oznámení o dědictví z Německa. I přes mnohé známé v oboru právních služeb nebyl a nechtěl nikdo v Čechách řešit složitosti německého práva. Nechtěli jsme se vzdát a tak jsme našli zahraniční firmu AGENTUR PAZDERA. S počátečními obavami z neznalosti nového prostředí jsme s manželkou tuto firmu kontaktovali a navázali právní spolupráci. Spolupráce nabyla dimenzí skvělého právního koncertu a závěrem byl výtečný výsledek, vše vyřešeno k naší nejlepší spokojenosti. Ještě jednou Vám pane Pazdero děkujeme za Vaši skvělou profesionální práci a přístup celé Vaší firmy. www.divokakosmetika.cz

Jirina Dragoun

Je dobré mít člověka na stejné vlnové délce, na ktereho je spoleh!

Lada Nejcevová

Pokud někdo potřebujete právni rady, ráda bych Vám z osobní zkušenosti doporučila česko-švýcarskou kancelář AGENTUR PAZDERA. Ani v Česku jsem se nesetkala s takto úžasnými lidmi, proto cítím potřebu doporučit krajanům dál. Mne osobně pomohli ze svízelné situace, a to nejen právně, ale hlavně neuvěřitelně lidsky. Proto, kdybyste byl někdo v úzkých, určitě je kontaktujte.

Jiřina Malá

Díky pomoci pana Pazdery máme zajištěný termín na úřadě a perfektně zpracované smlouvy. Děkuji mu z celého srdce, jsme jeho velké dlužnice. Musím konstatovat, že nás potkalo velké štěstí, že jsme ho v Zurichu našly. Je to úžasný člověk s velkým charakterem. Velmi si vážíme jeho pomoci. Děkujeme.

Eva Kohout

Vážený pane Pazdero, mnohokrát děkuji za Vaši velkorysou vstřícnost a doufám, že Vám to budu smět do budoucna vynahradit.

Jakub Provazník

Vážený pane Pazdero, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za Vaši ochotu a Vaše zkušenosti! Hodně jste nám pomohl. Pokud budeme my nebo někdo jiný potřebovat právní a účetní služby ve Švýcarsku, moc rád Vás doporučím.

Vojtěch Pudil

Vážený pane Pazdero, moc si vážím Vaší práce, vložené energie, jednání a osobního přístupu. S takovým člověkem je radost se potkat a vědět, že existují lidé jako vy. Hezký den!

Renata Černá

Dobrý den, pane Pazdero, ani nevíte, jak se mi ulevilo, že Vás mám za přítele. Ztrátu Vaší ctěné osoby bych – dovolím si říci – neunesl. Berte to, jak chcete, ale jste pro mě velký vzor. Celoživotní vzor. Velmi, velmi si Vás, pane Pazdero, vážím!