Reference

Pane Pazdera, jste jeden z mala čestných lidí na této planetě, navíc šlapete, jak motor od Rollse , tak Vás vidím za celá ta léta prostě JÁ a celá naše firma…

Jan Chromy

Jednatel Expohledávky s.r.o.

Vážený pane Pazdero! I když se známe tak dlouho a ne moc "osobně", rád znovu smekám přes Vaší čestností a poctivostí, teď jsem si to nepřímo ověřil, máte můj největší respekt a úctu a jste něco tak lidsky vzácného jako najít pravou "černou perlu".

Karel H.

Pane Pazdera, věřím ve Vás a Vaši letitou profesionalitu Vaši firmy s vynikajícíma recenzema ze všech možných stran a známých kontaktů..proto doufam, že vše dotáhneme spolu vše do zdárného konce, ke spokojenosti obou stran.. Neomaleně řečeno.. kašlu na kecy z jiných, nepotvrzených stran... sázím na Vás... s úctou k Vám a Vaší profesionalitě se stavím velmi pozitivně... důvěra... to je to slovo... takže Vám děkuji a jdeme na to... Brzy nashle.. Váš klient J.K..

Klient J.K

Zdravím mistry finančních operaci. Jste opravdu vynikající. Celý manšaft.

Vavřín Havlíček

Hledal jsem poradenskou společnost, se kterou bych měl vyvážený, férový a hlavně dlouhodobý a oboustranně výhodný vztah. Vybral jsem si společnost Agentur Pazdera, protože mají vynikající reference. Rozhodli se mi s mým projektem pomoci a jsem za to velmi rád a rozhodně nelituji.

Jiří Severský

Hluboce si vážím přístupu pana Pazdery ✔️, člověka jako je on už asi nikdy v životě nepotkám. S pozdravem, Adam Truska

Adam Truska

Díky pomoci pana Pazdery máme zajištěný termín na úřadě a perfektně zpracované smlouvy. Děkuji mu z celého srdce, jsme jeho velké dlužnice. Musím konstatovat, že nás potkalo velké štěstí, že jsme ho v Zurichu našly. Je to úžasný člověk s velkým charakterem. Velmi si vážíme jeho pomoci. Děkujeme.

Jiřina Malá

Je dobré mít člověka na stejné vlnové délce, na ktereho je spoleh!

Jirina Dragoun

Pokud někdo potřebujete právni rady, ráda bych Vám z osobní zkušenosti doporučila česko-švýcarskou kancelář AGENTUR PAZDERA. Ani v Česku jsem se nesetkala s takto úžasnými lidmi, proto cítím potřebu doporučit krajanům dál. Mne osobně pomohli ze svízelné situace, a to nejen právně, ale hlavně neuvěřitelně lidsky. Proto, kdybyste byl někdo v úzkých, určitě je kontaktujte.

Lada Nejcevová

Moc si vážím spolupráce s Vaší firmou a panem Pazderou. S takovým člověkem je radost spolupracovat.

Vojtěch Pudil

Se spoluprácí s AGENTUR PAZDERA jsem byl vždy spokojen a v budoucnu se na ni budu i nadále obracet. Rád bych poděkoval za čas, který mi pan Pazdera i jeho tým na našich obchodních schůzkách věnoval.

Daniel Rešl

Protože mé požadavky týkající se spolupráce s AGENTUR PAZDERA byly vždy k mojí absolutní spokojenosti vyplněny, rád bych jim popřál do budoucna hodně sil a velmi si cením činnosti, kterou vykonávají pro naše krajany zde ve Švýcarsku.

Milan Haník

Rád bych poděkoval za velkou ochotu a iniciativu panu Pazderovi a jeho firmě v rámci hledání mého uplatnění na pracovním trhu. Jejich účetnické a právní služby mohu jen doporučit.

Jakub Provazník

Děkuji za veškeré služby a ochotu vyřešit mé právní problémy a doufám i v naši budoucí spolupráci.

Václav Loukota

Velké díky za rychlé a efektivní řešení právních záležitostí a za odborné vysvětlení, kterého se mi od AGENTUR PAZDERA dostalo.

Gustav Frištenský

Při řešení záležitostí týkajících se poslední vůle bychom byli bez AGENTUR PAZDERA ztraceni, proto jsme jim velice vděčni za jejich ochotnou pomoc.

Peter Lanz

Vaše účetnické služby mohu jen doporučit, po dobu naší spolupráce jsem byla vždy naprosto spokojena.

Eva Kohout

Děkuji za vyřešení mého pracovně právního problému, kterého jste se s ochotou ujali, podpořili mne a vše dovedli ke zdárnému konci.

Dagmar Potočková

Před několika lety jsme s manželkou obdrželi oznámení o dědictví z Německa. I přes mnohé známé v oboru právních služeb nebyl a nechtěl nikdo v Čechách řešit složitosti německého práva. Nechtěli jsme se vzdát a tak jsme našli zahraniční firmu AGENTUR PAZDERA. S počátečními obavami z neznalosti nového prostředí jsme s manželkou tuto firmu kontaktovali a navázali právní spolupráci. Spolupráce nabyla dimenzí skvělého právního koncertu a závěrem byl výtečný výsledek, vše vyřešeno k naší nejlepší spokojenosti. Ještě jednou Vám pane Pazdero děkujeme za Vaši skvělou profesionální práci a přístup celé Vaší firmy. www.divokakosmetika.cz

Otomar a Renata Černý

Na agenturu Pazdera jsem se obrátila v rámci poradenství ohledně situace s přesahem CH-CZ hranic. Pan Pazdera a jeho kolegové mne velmi ochotně vyslechli, rychle zhodnotili situaci z právního hlediska, a vysvětlili, jaké jsou různé varianty postupu k případu,a to i z hlediska efektivity investice časové, finanční a očekávaných výsledků. Pokud hledáte profesionály s lidským přístupem, pak neváhejte agenturu kontaktovat. Velmi také oceňuji možnost komunikace v mateřském jazyce, což ulehčilo vysvětlování detailů.

Kristyna Pechova

Děkuji Vám za Vaše profesionální řešení mé komplikované situace ve Švýcarsku, kdy jsem musel jednoznačně uznat, že jste těch výsledků pro mne dosáhli nejenom díky profesnímu přístupu , ale také dlouholetými zkušenostmi jak z oboru, tak ze života ve Švýcarsku. Nehledě na to, že jsem nebyl pro Vás žádný zajímavý klient, díky mé finanční situaci a přesto Váš přístup ke mne, jako k člověku, se nedá slovy popsat! Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a budu na vše jen s úctou a pokorou vzpomínat!

Jiri Rutar

Vím, že na Treuhandbüro pana Pazdery a jeho tým je spolehnutí! 365 dnů v roce v kteroukoli hodinu. (www.blog.aktualne.cz/blogy/martin-krafl.php)

Martin Krafl

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

AgenturPazdera.cz

Kreuzplatz 20
CH - 8008 Zürich

Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00