Právní služby a administrativa pro firmy

Zajistíme veškerou právní administrativu a poradíme vám

Ať už s podnikáním ve Švýcarsku začínáte, nebo ho chcete zefektivnit, rádi vám se vším pomůžeme. Náš tým odborníků poskytuje poradenství pro podnikatele, zejména v oblasti práva a administrativy.

Poradíme vám se založením, koupí i prodejem firmy, s finančními záležitostmi a předpisy. Náš tým kvalifikovaných právníků a odborníků se o veškeré právní úkony postará za vás. Nemusíte se trápit s žádnou administrativou a můžete se soustředit jen na své podnikání. Poskytujeme nejen právní poradenství pro firmy, ale také pro vás zajistíme odhady a znalecké posudky všeho druhu, správu a vedení firmy.

Co pro vás zařídíme?

 

 

Pomůžeme vám s administrativou vašeho pobytu ve Švýcarsku

Začít žít či podnikat v nové zemi je vždy těžké. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli s veškerou administrativou. Poradíme vám, co je jen nutné, co méně nutné a co vůbec a vy se tak mohli brzy postavit na vlastní nohy. Poskytneme vám informace ohledně povolení k pobytu a práci, k možné výměně řidičský průkaz či hledání bydlení. Zároveň se na nás můžete spolehnout při správě majetku, vedení firmy či vyřízení pozůstalosti. Chcete ušetřit za sňatek či rozvod? Jsme tu pro vás! Zároveň vám zajistíme širokou škálu notářských služeb.

picture

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

AgenturPazdera.cz

Kreuzplatz 20
CH - 8008 Zürich

Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00