+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Právní služby a administrativa pro firmy

Zajistíme veškerou právní administrativu a poradíme vám

Ať už s podnikáním ve Švýcarsku začínáte, nebo ho chcete zefektivnit, rádi vám se vším pomůžeme. Náš tým odborníků poskytuje poradenství pro podnikatele, zejména v oblasti práva a administrativy.

Poradíme vám se založením, koupí i prodejem firmy, s finančními záležitostmi a předpisy. Náš tým kvalifikovaných právníků a odborníků se o veškeré právní úkony postará za vás. Nemusíte se trápit s žádnou administrativou a můžete se soustředit jen na své podnikání. Poskytujeme nejen právní poradenství pro firmy, ale také pro vás zajistíme odhady a znalecké posudky všeho druhu, správu a vedení firmy.

Co pro vás zařídíme?