Prodej firmy ve Švýcarsku

Ať už vaši firmu prodáváte z důvodu únavy, výnosu investice, nebo se zbavujete neúspěšné součásti investičního portfolia, s prodejem vám rádi pomůžeme. Poradíme vám, jak definovat, co vše je součástí prodeje, jaká je organizační struktura a najdeme klienta, který vaši firmu koupí.

Vyřešíme za vás veškerou administrativu a papírování kolem prodeje, tak abyste se nemuseli o nic starat a pouze inkasovali peníze.

Prodej, koupě i převod společností

Pomůžeme vám v oblasti prodeje, koupě, fúze i akvizice firem. M&A (neboli Mergers and Acquisitions) patří k běžným aspektům světa korporátních financí.

Co si pod tím představit? Tento termín dělíme na dvě části – fúzi a akvizici. Fúze je sloučení dvou nebo více firem na základě dohody – společně získávají větší hodnotu než samostatně. Původní subjekt zaniká, aniž by byl zlikvidován a vzniká zcela nový podnik pod jiným názvem.

Při akvizici dochází k převzetí podniku jinou firmou (popř. jeho části) prostřednictvím koupě. Může se jednat například o obchodní podíl, nebo firemní akcie. Převzetí může proběhnout přátelskou, ale také nedobrovolnou cestou.

Jak vám poradíme?

Zaměřujeme se na koupi, prodej i likvidaci firem ve Švýcarsku a zařizujeme veškeré náležitosti, které s tím souvisejí – od hledání vhodného klienta až po veškerou administrativu, právní úkony, znalecký posudek i odhad ceny.

Potřebujete identifikovat vhodný akviziční cíl? Tento proces se neobejde bez důkladné přípravy a promyšlené strategie.

Plánujete prodej firmy? Chcete najít vyhovujícího finančního či strategického investora? Oslovíme je za vás a poskytneme vám kompletní právní i transakční poradenství. Dopomůžeme vám k té nejvýhodnější transakci a ušetříme vám spoustu času.

Nabízíme poradenství nejen při prodeji firem, ale také při jejich koupi, nebo správě. V našem týmu najdete autorizované soudní znalce, profesionální správce, kvalifikované právníky a další odborníky.

Co pro Vás zařídíme?

  • Prodej firmy ve Švýcarsku
  • Administrativu a právní úkony
  • Znalecký posudek a odhad ceny
  • Likvidaci firmy ve Švýcarsku

 

 

Naše partnerství s Pavlem Nejezchlebem

Pavel je brněnský rodák a patriot a také partner Agentur Pazdera. Od roku 1997 je expertem na oceňování firem. Podílel se na více než 150 projektech. S ohledem na působení v poradenské firmě umí propojit úhly pohledů transakčních poradců, auditorů, právníků, daňových poradců a dalších expertů, se zájmy majitelů firem s cílem zvyšování tržní hodnoty jejich firem. 

picture

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

AgenturPazdera.cz

Kreuzplatz 20
CH - 8008 Zürich

Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00