Administrativní Praktikum/Stáž 40 % –⁠ 100 %

Kancelář Treuhandbüro AGENTUR PAZDERA byla založena v roce 1983 a působí na národní i mezinárodní úrovni v oblasti malých a středních podniků ve sféře obchodu a služeb.

Do našeho týmu v pobočce Zurich Oberland hledáme posilu s nástupem ihned nebo dle dohody.

Pracovní náplň

  • aktualizace zákaznické databáze
  • obsluha telefonní centrály
  • obchodní korespondence
  • správa pošty
  • správa databází a seznamu (narozeniny, archiv)
  • telefonní a písemný kontakt s úřady a institucemi
  • administrativní asistence týmu
  • objednávky (kancelářské potřeby atd.)
  • správa akt a dokumentů
  • evidence a archivace

Požadavky

  • vzdělání v administrativní nebo ekonomické oblasti
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • komunikativnost, týmová práce
  • přesnost, svědomitost
  • diskrétnost, loajalita a flexibilita
  • dobrá znalost němčiny, češtiny nebo slovenštiny, jakýkoli další jazyk velkou výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš kompletní životopis včetně fotografie na: hubert.pazdera@pazdera.ch

AGENTUR PAZDERA

Kreuzplatz 20

CH – 8008 Zürich

Telefon: 044 933 07 33

www.pazdera.ch

info@pazdera.ch

picture

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

AgenturPazdera.cz

CH - 8008 Zürich

Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00