Náš spokojený partner

Naše firma  GRADIOR  TECH a.s. v roce 2013 vyhrála  tendr na  velice zajímavou zakázku na území Švýcarska, na dodávku a montáž významné části jevištní technologie divadla Goetheanum v Dornachu nedaleko Basileje.
Oborem jevištních technologií se naše firma zabývá více než 20 let  s  řadou zkušeností s realizací zakázek na domácím českém trhu, ale i v Rusku, Polsku, Slovinsku, Rakousku, Německu, Dánsku a v jiných evropských zemích.


Za roky zkušeností se zahraničními zakázkami víme, že realizace z legislativního pohledu má v každé zemi svá specifika. Samozřejmě i ve Švýcarsku jsme počítali s tím, že bude nutné se v tomto prostředí zorientovat a proto jsme hledali zkušeného místního partnera. Obrátili jsme se na náš zastupitelský úřad, který nám doporučil využít služeb AGENTUR PAZDERA.

Již od počátku spolupráce bylo patrné, že se AGENTUR PAZDERA umí orientovat  nejen v oblasti zajištění pracovních povolení pro naše pracovníky ve Švýcarsku, ale rovněž v oblasti správy MWST.
Postupem času od nás agentura převzala celou agendu a vystupování vůči úřadům, včetně daňové registrace naší firmy, kompletní řešení daní a v neposlední řadě i formality při dovozu zboží.

Děkujeme AGENTUR PAZDERA za spolehlivou pomoc, jsme rádi, že jsme našli ve Švýcarsku pomocnou ruku a hodláme získaných zkušeností využít v dalším obchodním styku na velice zajímavém švýcarském trhu.