+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Asistentka

Švýcarská firma s čtyřicetiletou tradicí hledá pečlivou a komunikativní kandidátku na pozici asistentky / účetní.  Pocházíš z Brna, organizace schůzek ti není cizí a nebojíš se ani práce ve Švýcarsku? Pak jsi náš člověk!

Kdo jsme?

Firma AGENTUR PAZDERA se sídlem v Curychu pomáhá českým a slovenským společnostem, které chtějí rozjet svůj business ve Švýcarsku a oslovit zákazníky z celého světa. Zároveň radí klientům, kteří ve Švýcarsku chtějí koupit či prodat nemovitost. Nabízí finanční služby, překlady, poradenství pro firmy a podnikatele, odhady i soudní znalectví. Další činnosti, kterými se společnost zabývá, si můžete prohlédnout na webu https://www.agenturpazdera.cz/.

Co tě na této pozici čeká?

Co nabízíme?

Co ti nesmí chybět?

Tvůj profil

 

Pošli nám své CV (samozřejmě podle švýcarské normy), a když si padneme do oka, uvidíme se u pohovoru. Zajímavá pracovní naplň, mnohostranné využití znalostí v praxi, příjemné pracovní klima v malém týmu.