+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Láká Vás podnikání ve Švýcarku? Pokud ANO, zde je seznam

Pokud si chcete založit vlastní společnost, měli byste si hned na začátku ujasnit několik základních věcí:

1) Právní forma: Pečlivě si ujasněte, zda je nejvhodnější společnost s jediným vlastníkem, AG nebo GmbH. V závislosti na situaci pak odpovídáte za svůj soukromý majetek.

2) Název společnosti: Zkontrolujte, zda je požadovaný název společnosti povolen. Existují omezení v závislosti na právní formě.

3) Povolení: V závislosti na povolání musíte požádat o povolení od Státního sekretariátu SBFI (Sekretariát pro vzdělání, výzkum a inovace).

4) Obchodní rejstřík: Podle právní formy a obratu je zápis do obchodního rejstříku povinný.

5) Ustanovení: pouze AHV / IV / EO jsou povinné pro osoby samostatně výdělečně činné. Musíte se rozhodnout, zda plánujete s penzijním fondem nebo bez něj.

6) Pojištění: Podrobná analýza rizik se vyplatí. Pojištění odpovědnosti za škodu obchodní a profesní není povinné pro každého, ale je doporučeno.

Čerpáno: vz news 122/September 2020

 

Tradičně, už po 37 let činnosti, zůstává platné, že všichni česky nebo slovensky mluvící lidé z celého světa, mají prvních 45 minut poradenství zdarma.

 

Rádi se budeme Vaším případem zabývat. Volejte na tel.: 044 933 07 33.

AGENTUR PAZDERA, Treuhandbüro

Kreuzplatz 20, 8008 Zürich

E-mail: info@pazdera.ch

www.agenturpazdera.ch

www.pazdera.cz