Přesídlete firmu do Švýcarska

10.2.2021 Hubert Peter Pazdera

Nejednomu pozorovateli připomíná český finanční úřad nenáviděného profesora Snapea z Harryho Pottera – svou často až nepochopitelnou bezcitností, neschopností odpouštět a zkostnatělou striktností i tváří v tvář světové pandemii. Hrůzných historek ze střetů s finančním úřadem je plný internet. Ať už jste drobný podnikatel, živnostník či majitel větší firmy, možná je načase zvážit přesun své firmy do zahraničí – a to konkrétně do Švýcarska.

Šikana ze strany státní moci není nikdy příjemná. Pokud se rozhodnete přesídlit do Švýcarska, můžete se spolehnout, že s námi vás žádné takové nepříjemnosti nečekají. Zastoupíme vás před úřady i před soudy a vyřešíme za vás veškerou byrokracii spojenou s vaším podnikáním.

Uvědomujeme si, že začátky v nové zemi jsou těžké. Ale nemusí být. Ať už se do Švýcarska vydáte žít nebo podnikat, vyhledejte naši kancelář a my vám rádi pomůžeme. Nabízíme komplexní poradenské služby pro fyzické i právnické osoby. Pomůžeme vám s veškerou administrativou, zastoupíme vás u úřadů i u soudů a zajistíme tak hladký průběh vašeho podnikání ve Švýcarsku. Poradíme vám i s náležitostmi spojenými s přesunem sídla firmy z České republiky do Švýcarska.

Už více než 38 let se ve Švýcarsku staráme o české a slovenské krajany. Pomáháme jim v začátcích i když se dostanou do potíží. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni nabídnout velice komplexní portfolio služeb jak pro fyzické, tak právnické osoby. Pokud se rozhodnete přesunout svou firmu do Švýcarska, poradíme vám s pronájmem či koupí kancelářských objektů (včetně pomoci s hypotékou) a zajistíme široké účetní služby – mzdové a platové účetnictví, daňové poradenství, zajištění externích auditů. Zároveň vás zastoupíme před úřady, postaráme se o roční uzávěrky, DPH a mnoho dalšího.

Jsme také schopni zajistit vám správcovství a vedení firmy v případě, že řešíte přesun do Švýcarska, ale máte ještě závazky v České republice. Přirozeně vám pomůžeme také s pojištěním firmy, firemního majetku a s právní ochranou. Můžete se na nás obrátit také s veškerými notářskými službami, které byste mohli coby fyzická i právnická osoba vyžadovat.

Zakládáme si zkrátka na tom, abychom vždy poskytovali zcela profesionální služby klientům. Velkou výhodou je, že naše firma po celou dobu svého fungování nabízí prvních 45 minut poradenství zdarma všem, kteří hovoří česky či slovensky. Obraťte se na nás a my se vaším případem budeme rádi zabývat. Společně vymyslíme to nejlepší řešení pro vaši konkrétní situaci, aby přesídlení do Švýcarska bylo pro vás co nejpohodlnější. Volejte na tel.: 044 933 07 33.

AGENTUR PAZDERA, Treuhandbüro

Kreuzplatz 20, 8008 Zürich

E-mail: info@pazdera.ch

www.agenturpazdera.cz

www.pazdera.ch

 

picture
picture

Rádi se budeme Vaším případem zabývat.

Volejte na tel.: 044 933 07 33

AGENTUR PAZDERA, Treuhandbüro

Kreuzplatz 20, 8008 Zürich