Koupě a prodej nemovitosti

Rádi vám pomůžeme při prodeji či koupi nemovitosti ve Švýcarsku. Napište nám, s nemovitostmi ve Švýcarsku vám rádi poradíme, pomůžeme.

Vstup na švýcarský trh nemovitostí vyžaduje preciznost, znalost místních právních aspektů a pečlivé provedení transakcí. Naše společnost se specializuje na koupě a prodej nemovitostí ve Švýcarsku a poskytuje klientům komplexní právní služby pro bezproblémový průběh celého procesu.

V čem vám ve Švýcarsku poradíme, pomůžeme?

  1. Právní due diligence: Pečlivě provádíme právní due diligence, abychom identifikovali všechny aspekty, které mohou ovlivnit váš obchod s nemovitostí.

  2. Plynulý průběh transakce: Od přípravy kupních smluv, po řešení převodu vlastnictví - zajišťujeme plynulý průběh transakce.

  3. Právní ochrana: Poskytujeme komplexní právní ochranu včetně vyřizování povolení, řešení sporů a obhajoby vašich práv.

  4. Poradenství ohledně investic: Nenechte se zmást složitostí švýcarského trhu. Poskytujeme strategické poradenství ohledně optimálních investičních příležitostí v oblasti nemovitostí.

 

 

Začněte svou cestu k úspěšné koupi či prodeji nemovitosti ve Švýcarsku s naší společností. Případné komplikace nechte na nás a vy si užívejte bezproblémový nákup či prodej nemovitosti.

picture

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

AgenturPazdera.cz

Kreuzplatz 20
CH - 8008 Zürich

Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00