+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Spolupráce

Obnovujeme spolupráci s AK Ondřej Malý 

Opět obnovujeme spolupráci s naším partnerem AK Ondřej Malý, která se nám v minulosti velmi osvědčila. Mgr. Ing. Ondřej Malý se specializuje na občanské, obchodní, rodinné a insolvenční právo a problematiku exekucí.  

Potřebujete poradit s dluhy? Byla na vás uvalena protiprávní exekuce? Vyhledejte profesionální pomoc advokátní kanceláře – stačí pouze reagovat včas.

Spolupracujeme s bewerbungsrat.ch

Dobře napsaný životopis je jedním z důležitých faktorů při hledání zaměstnání. V současné době preferují zaměstnavatelé tzv. strukturovaný životopis, kde je v heslech či krátkých větách uvedeno vše podstatné. A abyste byli pozváni na výběrový pohovor, musíte zaujmout životopisem.

Jak jej správně napsat? Další informace získáte prostřednictvím nezávazného formuláře na webových stránkách —> https://www.bewerbungsrat.ch/cs/home

Reference klientů —> https://www.bewerbungsrat.ch/referenzen