+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Účetnictví pro fyzické i právnické osoby

Od daňových přiznání fyzických osob až po roční uzávěrky firem.

Účetnictví pro firmy

Jste podnikatel, nebo máte firmu ve Švýcarsku a hledáte schopného a spolehlivého účetního, který se bude starat o vaše daně, výplaty, nahlašování na úřady? Nevíte, jak danit jako firma ve Švýcarsku? Naši specialisté se postarají o kompletní vedení a zpracování účetnictví pro podnikatele a firmy. Postaráme se o mzdové a platové účetnictví, daňové poradenství, externí audity, zastupování před úřady jako AHV, BVG, Mehrwertsteueramt, roční uzávěrky a další. Pracujeme s aktuálními, profesionálními účetnickými programy jako Bexio či Sage.

Účetnické služby pro fyzické osoby

Nevíte, jak danit jako fyzická osoba ve Švýcarsku? Musíte vůbec vyplňovat daňové přiznání? Jaké daně vlastně platíte? Spadáte pod klasické daně jako místní, nebo hradíte takzvané Quellensteuer? Naši specialisté se postarají o finanční poradentsví včetně vašich daní. Pracujeme s aktuálními účetnickými programy jako Bexio či Sage.

Co pro vás zařídíme?