+41 (0) 44 933 07 33

UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

pazdera

Zajištění kvality

Samoregulační organizace (SRO)

Spolek kvalitního zabezpečení od finančích služeb (VQT) je největší samoregulační organizace (SRO) přiměřené GwG se schválením švýcarské finanční správy. AGENTUR PAZDERA je registrována od 15.09.2000 jako finanční vedení u samoregulační organizace. Bližší informace najdete na www.vqf.ch.

 

Švýcarský finanční trh (FINMA)

Od 1. ledna 2006 spadáme pod pojišťovací brokery státní kontroly a řídíme se povinnými informace dle zákoníku Art. 45 VAG.

Jako nezávislá instituce chrání FINMA zákazníky finančního trhu, zejména věřitele, investory a stejně tak pojištěnce. Tímto posiluje důvěru ve funkčním, bezúhonném a konkurenceschopném finančním centru ve Švýcarsku.

 

Pojišťovací prostředky pod federálním dohledem

S novým zákonem o dozoru při pojišťování (VAG) spadají pojišťovací zprostředkovatelé pod federální dohled. Základním elementem nového ustanovení je vedle zostřených informačních povinností, oproti tomu pojištěnec centrální registr. Pro nevázané pojišťovací prostředky (makléř a broker) je zapsání do registru povinné, stejně tak pro podnikatele i soukromé osoby. Bližší informace najdete na www.vermittleraufsicht.ch.