Zajištění kvality

Samoregulační organizace (SRO)

Spolek kvalitního zabezpečení od finančích služeb (VQT) je největší samoregulační organizace (SRO) přiměřené GwG se schválením švýcarské finanční správy. AGENTUR PAZDERA je registrována od 15.09.2000 jako finanční vedení u samoregulační organizace. Bližší informace najdete na www.vqf.ch.

 

Švýcarský finanční trh (FINMA)

Od 1. ledna 2006 spadáme pod pojišťovací brokery státní kontroly a řídíme se povinnými informace dle zákoníku Art. 45 VAG.

Jako nezávislá instituce chrání FINMA zákazníky finančního trhu, zejména věřitele, investory a stejně tak pojištěnce. Tímto posiluje důvěru ve funkčním, bezúhonném a konkurenceschopném finančním centru ve Švýcarsku.

 

Pojišťovací prostředky pod federálním dohledem

S novým zákonem o dozoru při pojišťování (VAG) spadají pojišťovací zprostředkovatelé pod federální dohled. Základním elementem nového ustanovení je vedle zostřených informačních povinností, oproti tomu pojištěnec centrální registr. Pro nevázané pojišťovací prostředky (makléř a broker) je zapsání do registru povinné, stejně tak pro podnikatele i soukromé osoby. Bližší informace najdete na www.vermittleraufsicht.ch.

picture

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

AgenturPazdera.cz

Kreuzplatz 20
CH - 8008 Zürich

Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00