Oznámení
Nebyly nastaveny údaje pro přístup do Google API (je nutno vytvořit Google aplikaci a získat přístupové údaje, ty následně nastavit v administraci CMS)

Práce ve Švýcarsku s časem pro život

1.10.2025 Hubert Peter Pazdera

Intenzivní práce, vysoký příjem a prostor pro rodinu – model 2/1 nebo 3/1 od CONSULTING PAZDERA. Chcete pracovat ve Švýcarsku, využít své schopnosti naplno a přitom mít čas pro rodinu, přátele a osobní život?

Model spolupráce "2/1" nebo "3/1", který přináší CONSULTING PAZDERA – Zürich, nabízí ideální rovnováhu mezi výkonem, odpočinkem a životní spokojeností.

Jak to funguje

  1. Pracujete intenzivně 2 až 3 týdny ve Švýcarsku – plné pracovní nasazení, často 10–12 hodin denně, někdy i o víkendu.
  2. Poté máte týden až 10 dní volna doma, kde můžete být se svou rodinou, odpočívat nebo si zařizovat osobní věci.
  3. Tento rytmus se opakuje – a vy tak získáváte vysoký příjem, švýcarské pracovní podmínky a dostatek volného času.

Součástí je:

  • švýcarská pracovní smlouva včetně výhod jako je penze ve Švýcarsku, pracovní povolení a plná legislativní ochrana,
  • zajištěné ubytování v blízkosti pracoviště,
  • férové ohodnocení odpovídající švýcarským standardům,
  • stabilní podpora českého a švýcarského týmu.

Pro koho je tato práce ideální

Model „2/1“ a „3/1“ není určen jen pro manuální profese.

V CONSULTING PAZDERA se uplatní široké spektrum odborníků, například:

  • účetní a finanční specialisté,
  • právníci, asistenti, administrativní pracovníci,
  • odborníci na pojištění, nemovitosti a odhady,
  • soudní znalci, notáři,
  • i pracovníci v oblasti zákaznického servisu, financí nebo podpory firem.

Tento systém je ideální pro ty, kdo chtějí pracovat naplno, vydělávat na úrovni švýcarského trhu, ale zároveň si uchovat zázemí v Česku.

O firmě – CONSULTING PAZDERA

Jsme zavedení mezinárodní rodinná firma s více než 40letou historií na švýcarském trhu. Vyznačujeme se odhodláním nevzdávat se tváří v tvář složitým situacím a hledat pro naše klienty ta nejlepší řešení. Před více než 25 lety jsme se stali průkopníky v oblasti legálních převodů penzijních pojištění do kapitálových produktů, včetně vybudování dnes velmi známých firem a stabilního zázemí v oblasti finančních a poradenských služeb.

Postupně jsme rozšířili naše působení a dnes poskytujeme komplexní služby v oblastech:

  • právní a administrativní služby pro jednotlivce i firmy,
  • finanční služby, účetnictví, pojištění a dědictví,
  • odhady, soudní znalectví a notářské služby,
  • poradenství při koupi a prodeji nemovitostí.

Naším mottem je: "Všem, kteří říkají, že to nejde, říkáme: Prosím, nezdržujte nás, my na tom právě pracujeme."

Tento přístup nás provází už více než čtyři desetiletí – a díky němu pomáháme stovkám lidí ze střední Evropy najít ve Švýcarsku nejen práci, ale i životní rovnováhu.

Chcete spojit výdělek ve Švýcarsku s časem pro sebe?

Pokud vás láká kvalitní práce, vysoké ohodnocení a férové podmínky, ale nechcete se natrvalo stěhovat, model 2/1 nebo 3/1 od CONSULTING PAZDERA je přesně pro vás.
Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžete pracovat ve Švýcarsku – efektivně, legálně a s respektem k vašemu osobnímu životu.

picture
picture

Rádi se budeme Vaším případem zabývat.

Volejte na tel.: 044 933 07 33

AGENTUR PAZDERA, Treuhandbüro

Kreuzplatz 20, 8008 Zürich