• picture

  UDĚLEJTE Z NAŠEHO KNOWHOW SVÉ.

  V životě se stává, že je vše jinak, než bychom očekávali. Jisté případy se jeví při přesnějším prozkoumání najednou jako komplikovaný problém. Správný posudek vyžaduje čas, distanci ale hlavně odborné znalosti a praxi. Volba odborniků je efektivnější, spoří čas, nervy a peníze. Od roku 1983 se věnujeme podnikatelskému poradenství, podpoře podnikatelů, stejně tak i soukromých osob v níže uvedených bodech.

  Prohlédnout

benefits

40+ let zkušeností

Už pro vás pracujeme téměř půl století

benefits

Individuální přístup

Každý případ je jiný a proto vždy ke všem přistupujeme individuálně

benefits

11 profesionálů

Tým profesionálů s dlouholetou praxí je zde pro vás

JSME AGENTUR PAZDERA

Jsme zavedená firma, která na švýcarském trhu působí už déle než 40 let. Vyznačujeme se naší odhodlaností nevzdávat se tváří v tvář náročným situacím a hledat pro naše klienty ta nejlepší řešení.

Právě naše firma před zhruba 25 lety našla díru na trhu a zavedla se coby etablovaný partner například v legálních převodech penzijních pojištění do kapitálových pojištění.

V našem oboru je obrovský rozdíl mezi teorií a praxí. Tam, kde slyšíme slovíčko „nejde“, začíná naše práce. Pouštíme se do ní vždy s vervou a po hlavě.

Celé roky se řídíme heslem: „Všem, kteří říkají, že to nejde, my říkáme: Prosím, nezdržujte nás, my na tom právě pracujeme.“

Říct, že něco nejde, je totiž mnohem pohodlnější než zkusit najít řešení. Každý objev v historii lidstva začínal tvrzením mnohých, že to není možné. My se pouze přidáváme k řadě nadšenců, kteří jsou odhodlaní dokázat, že když se chce, všechno jde.

Naše služby

Díky dlouholetým zkušenostem ve správě majetku a firem, dále podnikovém poradenství, víme jak uplatnit naše odborné znalosti, aby naši klienti byli co nejméně konfrontováni starostmi v dané problematice.

Poradíme Vám zcela neutrálně, kompetentně a osobně.

Pokud se chcete o nás a našich službách dozvědět více, informujte se nezávazně na společné osobní schůzce.

Váš a náš cíl je stejný. Těšíme se na Vaše dotazy.

První 45minutová konzultace/smluvený termín je pro Vás bezplatný.

Načerpejte inspiraci a užitečné tipy v našem blogu

picture

Hrozí cizinci ztráta povolení k trvalému pobytu kvůli pobírání doplňkových dávek?

24.6.2024

Výchozí situace je taková: cizinec, který má povolení k pobytu ve Švýcarsku, půjde do důchodu. Dříve nebo později po odchodu do důchodu se bude nejspíš muset spoléhat na tzv. “doplňkové dávky“ („EL“ viz Pozn.). Měl by se snad obávat, že mu bude odebráno povolení k pobytu ve Švýcarsku?

Zjistit více

picture

Zaniká nájem nemovitosti v případě požáru?

4.6.2024

Dojde k požáru (nebo k jiné živelné katastrofě, každopádně se tak nestalo vinou pronajímatele ani nájemníka) a nemovitost je zcela zničena, přičemž je nájemce odkázán bydlet u příbuzných či přátel. Zároveň pronajímatel nemůže konkrétně říci, kdy by bylo možné nemovitost dále užívat.

Zjistit více

0

rok založení

0

profesionalů

0

pobočky ve Švýcarsku

Co je u nás nového

7 července 2022

BVG Auszahlung pro ty, kteří natrvalo odcházejí ze Švýcarska

Vážení přátelé, rád bych tímto reagoval na Vaše četné dotazy ve věci výplaty BVG v případě trvalého odchodu ze Švýcarska. Žádali jste nás, abychom uveřejnili v této problematice více informací.

Zjistit více

7 března 2022

Nová spolupráce se specialistkou v oblasti globální mobility

Zjistit více

Vaše jistota

Švýcarské firmy, působící v oblasti finančního a právního sektoru, při dosažení určité velikosti, spadají pod kontrolu státních organizací :

SRO–VQF :

Již od 20.09.2000 spadá naše firma pod povinnou kontrolu kvality činnosti v oblasti finančního sektoru prostřednictvím státní organizace SRO-VQF.

Dalsi nfo : www.vgf.ch

FINMA :

Od 01.01.2006 podléháme coby neutrální pojišťovací Broockerfirma další kontrole ze strany státu. Tímto jsme vázáni ze zákona poskytovat úplné informace (Informationspflicht podel Art. 45VAG).

ZÁKON O POJIŠŤOVNICTVĺ – DOHLED STÁTU:

Naše firma spadá pod registraci Bundesaufsicht, což  jako pojišťovací Broockerfirma je ve Švýcarsku zákonná povinnost.

Bližší informace : www.vermittleraufsicht.ch

 

  Máte jakýkoliv dotaz?

  Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

  AgenturPazdera.cz

  Kreuzplatz 20
  CH - 8008 Zürich

  Po - Pá9:00 - 12:0014:00 - 17:00